REFERENCE

Makléřka Miroslava Vodičková se zhostila prodeje naší nemovitosti s vysokým nasazením a profesionalitou. S jejím perfektním vystupováním a prezentací naší nemovitosti na netu bylo dosaženo toho, že ve velmi krátké době byla naše nemovitost prodána za dohodnutou cenu.Také jsme byli velice spokojeni s tržním odhadem nemovitosti a cenou v dané lokalitě. Mnoho osobních i pracovních úspěchů do r. 2020 přejí

Skácelová,Kyselková,Žampachová

Příjemné vystupování, profesionální přístup, celá akce proběhla v pořádku

Jan C.RD Brněnské Ivanovice

Velmi profesionální jednání

Radovan P.byt Brno-Pšeník

Dobrý den, paní Vodičková, naší spolupráci nemám co vytknout. Kontaktovala jsem Vás, obratem jsme si sjednali schůzi. Vzhledem k tomu, že jsme potřebovali "hurá akci", fotili jsme hned za pár dní. Výsledek focení byl kupec hned při prvním prohlídkovém dni. Naslouchala jste oběma stranám a snažila se všem vyhovět. Myslím, že lidský přístup už dnes není samozřejmostí. Paní Urbancová byla také profesionální, milá a ochotná. Vše jsme spolu vykomunikovali hned a bez jakýchkoliv dalších problémů. Velmi děkuji za bezproblémový prodej bytu. Ráda jsem Vás poznala a má doporučení mohou být pouze kladná. Pěkný den.

M. Malásková

Dobrý den paní Vodičková. Děkuji Vám za úspěšné dovedení obchodní transakce do zdárného konce. Již to, že jste po měsíce vedla v patrnosti, že něco takového potřebuji a v pravý čas se přihlásila je hodno obdivu a svědčí o Vaší dobré intuici. Z pozice prodávajícího si nemám na co ztěžovat, můžu si jen pochvalovat.. Průběh byl pro mně tak pohodlný, jak je to jen možné. Vaši obchodní dovednost bych určitě doporučil svým známým, kdyby bylo potřeba. Přeji Vám do budoucna hodně úspěchů a spokojenosti ve Vaší práci i v soukromém životě.

K. Veselka

Dobrý večer, děkuji za zprostředkování a profesionální přístup při prodeji pozemku.Vše proběhlo v pořádku a peníze mám už na účtu. Přeji hezký večer a budu se těšit na další spolupráci. Jaroš Vladimír

Vladimír J.

Velmi vstřícný přístup. Dojednání dohody s možností rychleji se nastěhovat mi velmi pomohla

P. Sedláček

Dobrý den paní Vodičková chtěl bych vám poděkovat za vaši práci a ochotu při prodeji domu. Nemohu nic vytknout. Perfektní fotografie a prezentace,výborná komunikace,férové jednání a vše proběhlo hladce a bez problémů. Jsem velmi rád, že jsem pro prodej zvolil právě Vás a rozhodně Vás budu všem doporučovat. Ještě jednou děkuji a přeji do budoucna hodně štěstí a pohody. S pozdravem.

Kolář

Vážená paní Vodičková, dovolte mi, abych Vám poděkoval za velmi profesionální přístup při prodeji mých pozemků. Velmi oceňuji Vaše seriózní, rychlé a v neposlední řadě i přátelské jednání, což je v dnešní době snad výjimka. Děkuji tedy ještě jednou a přeji Vám, aby jste i nadále své klienty tak dobře zastupovala, jako tomu bylo v mém případě. S pozdravem a přáním všeho dobrého

Oldřich Kudlička, Bohaté Málkovice

Ještě jednou děkuji Vám, přeji hodně úspěchů! Určitě vás doporučim!! S pozdravem,

Jelena Chrastinova z Velešovic

Paní Vodičková, já si budu brzy muset najít s mojí paní nějaký pěkný domov důchodců, abyste mohla tak skvěle a za vyšší cenu než jsme očekávali prodat i náš dům v Ostopovicích, ve kterém teď bydlíme

JUDr. ŠulcBrno-Renneská

Dobrý den, děkujeme Vám za Váš profesionální, vstřícný a ochotný přístup k zajištění koupě domu v brně Holáskách.

Tomáš B. a Miroslava R.

Dobry den, mila Century 21 😊 jmenem me mamky bych vam a predevsim pani Miroslave Vodickove velmi rada podekovala za realizaci prodeje pozemku v Brně-Chrlicích. Pres "realitku" jsem prodej uskutecnit nechtela, ale ve finale jsem opravdu prijemne prekvapena za sluzby, vstricne a ochotne jednani a lidsky pristup. Takze velke diky, mamka ma o starost s pozemkem mene a kupujici o radost vice. Jednoznacne doporucuji

Miluše W., Brno - Chrlice

Dobrý den paní Vodičková, děkuji za info o provedené změně vlastníka na LV. Moc Vám děkuji za perfektní přístup ke klientovi při koupi zahrady v Tuřanech a za rychlé a otevřené jednání. Díky těmto kladům z Vaší strany, jako zprostředkovatel, jsem k Vám měla plnou důvěru a bylo příjemné, vidět, že i prodávající strana je velmi spokojena.Ještě jednou Vám mnohokrát děkuji za profesionální přístup. Přeji hodně spokojených klientů

Vladimíra K.

Chtěla bych tímto poděkovat realitní makléřce paní Miroslavě Vodičkové za perfektní přístup, profesionalitu, jednání a celkovou spolupráci v prodeji mého pozemku. Byla jsem velmi spokojená a hlavně oceňuji její lidský přístup. Určitě budu paní Vodičkovou doporučovat dál.

Ludmila W., Brno

Dobrý den! Dnes mně byly připsány na účet peníze z prodeje nemovitostí, který jste Vy organizovala. Tímto bych Vám chtěl poděkovat. Když rozmýšlím nad celou „operaci“, našel jsem jediný slabší článek – a to bylo parkování na Křenové. Jinak si vážím Vaší profesionality (domluva schůzek, dodržování času, jasné vysvětlení mých dotazů). Velmi dobrá byla spolupráce s advokátkou dr. Urbancovou. I její jednání bylo příjemné a v příjemném prostředí, včetně jednoduchého parkování ve dvoře. Celé jednání proběhlo dle Vámi sděleného scénáře. Vážím si toho! Ještě jednou děkuji a nebráním se možné příští další spolupráci.

Ing. Miroslav F., prodej stavebního pozemku Kyjov

Reference k prodeji nemovitosti – zahrady v Brně-Chrlicích o výměře 680 m2 Na základě nabídky koncem listopadu 2017 jsme svěřili celou záležitost prodeje do rukou Miroslavy Vodičkové. Shodli jsem se na předběžné ceně a časovém limitu. Celá záležitost byla uzavřena k naší spokojenosti v únoru 2018. Odhadovaná cena překonala naše očekávání a přesáhla běžnou cenu za m2 pro tuto oblast. I průběh prodeje byl nad očekávání krátký. S celým jednáním jsme byli velmi spokojeni.

Anna a Pavel B. Brno

Dobrý den, průkaz nám přišel v pátek a v pořádku. Co se týče reference byly jsme velice spokojeni a určitě bychom Vás doporučili. Na čem jsme se domluvili to platilo, komunikace byla rychlá a dostačující a když jsme potřebovali vyšla jste nám ve všem vstříc, takže o nějakých negativách nemůže být vůbec řeč. Chtěli bychom Vám ještě jednou moc poděkovat.

S pozdravem manželé Žďárští

S makléřkou paní Miroslavou Vodičkovou jsem byl už několikrát v pracovním kontaktu a můžu spolehlivě prohlásit, že tato paní je žena na svém místě: odpovědná, pracovitá, práci dělá velice pořádně a přesně, všechno se s ní dá řešit. Vřele doporučuji se na ni v případě realitní potřeby obrátit.

Dr. Radek H

Pani Vodičková, děkuji Vám tímto za profesionální přístup při prodeji nemovitosti. Vše proběhlo bez problémů a k naší spokojenosti. Všem, kteří mají jakékoliv obavy z prodeje, mohu s klidným svědomím doporučit Vaši realitní kancelář.

Marie K.

Dobrý den, s kompletním servisem z Vaší strany jsem byl velmi spokojen. Hezký den (koupě chmelnice Senice na Hané)

Antonín Ch.

Děkuji paní makléřce Miroslavě Vodičkové, která pro mě vyřizovala prodej našeho domu ve Vážanech nad Litavou. Nešťastné okolnosti zapříčinili, že jsem se se svým manželem musela nastěhovat zpátky. Paní Vodičková hned zastavila běžící prodej a vše vyřídila k naší spokojenosti bez smluvní pokuty za zamřený prodej. Byla vždy milá a velmi úslužná. Moc ji děkuji za kladné vyřízení. (prodej RD Vážany nad Litavou)

Jitka P.

Kontakt

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

Telefon

+420 604 220 025

E-mail

miroslava.vodickova@century21.cz

Facebook

Century 21 Bonus Brno