MŮJ PŘÍBĚH

Miroslava Vodičková
Miroslava Vodičková

„Věřím, že všechny události mého života se dějí tak, jak mají.“

I když jsem v pozici makléřky krátce, obchod s nemovitostmi mě provází již od roku 2005. V tomto roce jsem začala řešit svoji bytovou situaci v Brně se svým přítelem, nynějším manželem Honzou. O rok později jsem investovala své úspory do své první nemovitosti, kterou jsem začala pronajímat. V té době jsem již byla zaměstnaná ve společnosti zabývající se importem učebních materiálů prestižních britských nakladatelství. Za tuto příležitost podílet se na chodu firmy vděčím manželům Finnovým.

 

Kdybych Vám však měla vyprávět, jak jsem „náhodou“ našla knížku: ABC investování do realit, jak si mě „náhodou“ našel pan Mléčka, který na mě dostal doporučení, abych mu pomohla s pronájmem nemovitostí a jak jsem se „náhodou“ stala správkyní asi 20 garáží, by bylo na osobní setkání u šálku dobré kávy. Určitě bych však zde zmínila knihu Bohatý táta, chudý táta od Roberta Kiyosakiho, která mě přivedla do obchodu a nastartovala postupnou změnu mého myšlení. Za rozhodnutí věnovat se realitní činnosti také vděčím Miroslavu Pokornému, který mě na tuto cestu navedl. „Náhodou“ :-) 

 

Další mé životní kroky vedly do Uhřic, kde jsem strávila pět let s úžasnými bytostmi na rodičovské dovolené a možná právě proto mě teď baví potkávat se s NOVÝMI lidmi a pomáhat jim při řešení jejich bytové situace nebo hledat nemovitosti vhodné k investicím. (Kdo zažil, rozumí :-)). Při práci rozvíjím své silné stránky dotahovat věci do konce, na všem hledat to pozitivní, umění naslouchat a najít řešení vyhovující všem zúčastněným stranám.

A proto ať řešíte prodej nebo koupi domu, bytu, nebytového prostoru, pozemku pro stavbu nebo zemědělskou půdu v Jihomoravském kraji, obraťte se na mě a dejte mi svoji důvěru. Najdu pro Vás řešení. Pokud prodej ani koupi nyní nezvažujete, předejte kontakt někomu, o kom víte, že by rád využil nabídky mých služeb.

Kontakt

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

Telefon

+420 604 220 025

E-mail

miroslava.vodickova@century21.cz

Facebook

Century 21 Bonus Brno