MŮJ PŘÍBĚH

„Věřím, že všechny události mého života se dějí tak, jak mají.“

Obchod s nemovitostmi mě provází již od roku 2005. V tomto roce jsem začala řešit svoji bytovou situaci v Brně se svým přítelem, nynějším manželem Honzou. O rok později jsem investovala své úspory do své první nemovitosti, kterou jsem začala pronajímat. V té době jsem již byla zaměstnaná ve společnosti zabývající se importem učebních materiálů prestižních britských nakladatelství. Za tuto příležitost podílet se na chodu firmy vděčím manželům Finnovým.

Další mé životní kroky vedly do Uhřic, kde jsem strávila pět let s úžasnými bytostmi na rodičovské dovolené. Ale ani tehdy jsem nezahálela. Na doporučení mých známých mě kontaktoval pan Mléčka se žádostí, zda bych mu pomohla s pronájmem nemovitostí v Hodoníně a Vřesovicích.

Za rozhodnutí věnovat se po rodičovské dovolené výhradně realitní činnosti a naplno vděčím Miroslavu Pokornému, který mě na tuto cestu navedl. Baví mě potkávat se s NOVÝMI lidmi a pomáhat jim při řešení jejich bytové situace nebo hledat nemovitosti vhodné k investicím. Při práci rozvíjím své silné stránky dotahovat věci do konce, na všem hledat to pozitivní, umění naslouchat a najít řešení vyhovující všem zúčastněným stranám.

A proto ať řešíte prodej nebo koupi domu, bytu, nebytového prostoru, pozemku pro stavbu nebo zemědělskou půdu v Jihomoravském kraji, obraťte se na mě a dejte mi svoji důvěru. Najdu pro Vás řešení. Pokud prodej ani koupi nyní nezvažujete, předejte kontakt někomu, o kom víte, že by rád využil nabídky mých služeb.

 

Kontakt

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

Telefon

+420 604 220 025

E-mail

miroslava.vodickova@century21.cz

Facebook

Vodičková Miroslava - realitní makléřka pro okr. Brno, Vyškov, Hodonín