KDYŽ TO NATOČÍŠ, PRODÁŠ LÍP...

Plánujete prodej své nemovitosti? Zajímá Vás, jak inzerovat, abyste nalákali co nejvíce zájemců?

Před nedávnou dobou jsme u nás v kanceláři začali využívat videoprohlídek. Co si pod tím představit? Jak to může pomoci při prezentaci nemovitosti potencionálním kupujícím? Udělal jsem takový malý průzkum a vyzpovídal jednu klientku, která si u nás koupila byt. Přečtěte si její názor na videoprohlídku.

Kde jste na videoprohlídku poprvé narazila?

Před nedávnou dobou jsme se pustili do hledání bytu, byli jsme na několika prohlídkách, ale vždy jsme odcházeli s tím, že fotky na internetu byly mnohem hezčí než samotný byt ve skutečnosti nebo na nich nebylo vše. Jednou jsme na sreality.cz narazili na byt, který měl u první fotky video, tak jsme na něj koukli. Byli jsme hodně překvapení, protože z pohodlí domova jsme měli možnost vidět komplet celý byt.

Byli jsme hodně překvapení, protože z pohodlí domova jsme měli možnost vidět komplet celý byt.

A co bylo dál?

Šli jsme na prohlídku.  A byli jsme celkem v šoku, protože nám přišlo, jako bychom v tom bytě už jednou byli, ale  jen z tepla domova.

Jak to na Vás tedy působilo a jaké výhody vidíte ve videoprohlídce?

Podle mě jsou videoprohlídky velkým přínosem jak pro nás kupující, tak i pro prodávající. My jsme ušetřili čas tím, že jsme si vlastně byt prohlédli ještě předtím než, jsme někam vyrazili a ztratili zbytečně čas náš i váš. Brali jsme už oficiální prohlídku jako potvrzení toho, co jsme doma viděli a mohli už prodiskutovat. A tak jsme v podstatě na prohlídce s Vámi měli už jasno a nebylo co řešit, byt jsme koupili.

Pozemek Křenovice

RD Archlebov

Zahrada Vítovice

RD Rudná 

RD Holásky

 

 

 

OBJEDNAT VIDEOPROHLÍDKU